Nowy dealer LEMKEN

Działająca w Główczycach pod Słupskiem firma Ulenberg, to przedsiębiorstwo z piętnastoletnim doświadczeniem. Założona w 1996 roku przez Mirosława i Sylwię Ulenberg. W procesie rozwoju działalności oraz dzięki osiąganiu coraz lepszych wyników handlowych i finansowych, firma rozwinęła się z małej działalności do kilku prężnie funkcjonujących spółek.

W 2009 roku firma została dealerem marki Claas otwierając kolejne autoryzowane oddziały w Główczycach, Malechówku, Rymaniu oraz Redle – obejmujące swym zakresem niemal całe Pomorze.
Obecnie oferta firmy powiększyła się o całą paletę maszyn LEMKEN, ponieważ przedsiębiorstwo stało się dealerem tej marki.
Pierwszą siedzibą firmy był mały dzierżawiony magazyn zbożowy położony w miejscowości Główczyce. Na tym etapie firma zatrudniała osiem osób. Zakres działalności w tym okresie ograniczał się do usług transportowych, prowadzenia małego gospodarstwa rolnego oraz użyczania sprzętu okolicznym rolnikom.
Obecnie działalność firmy obejmuje szeroko pojmowany aspekt działalności rolniczej – począwszy od zasiewu poprzez pielęgnację, ochronę roślin, nawozy, wypożyczanie profesjonalnego sprzętu rolnego – po zbiór, skup oraz magazynowanie płodów rolnych oraz usługi transportowe i handel paliwami. W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 150 wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują w głównej siedzibie w Główczycach przy ul. Szosa Słupska 1 oraz w filiach na terenie całego kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności