fbpx

Noworoczne Spotkanie Dealerów New Holland

Spotkanie Noworoczne Sieci Dealerskiej New Holland to już nasza tradycja” – tymi słowami rozpoczął 9 stycznia 2009 roku naradę dealerską Adam Sulak, Dyrektor New Holland Polska. Faktycznie dealerzy New Holland nie wyobrażają już sobie innego podsumowania mijającego roku. Przedstawiciele sieci dealerskiej spotkali się, podobnie jak w poprzednich latach w atrakcyjnym miejscu, tym razem w zamku w Rynie. N”

Spotkanie otwierała konferencja, w której brali udział wszyscy dealerzy NH oraz przedstawiciele firmy New Holland. Naradę poprowadził Alessandro Maritano Dyrektor New Holland na region Europy Centralnej, który wraz z Adamem Sulakiem podsumował cały rok 2008, omawiając wyniki handlowe, jak również przeprowadzone akcje marketingowe. Osiągnięte wyniki w sprzedaży traktorów, jednoznacznie określiły pozycję New Holland jako Nr 1, wśród marek zachodnich obecnych na rynku polskim. Przedstawiona została również strategia dla marki New Holland w nowym 2009 roku.

Wieczorem po konferencji, na dziedzińcu zamkowym miała miejsca wspaniała gala, którą zaszczyciły swą obecnością również żony dealerów, a dopełnieniem wieczoru był, entuzjastycznie przyjęty koncert Ryszarda Rynkowskiego. W tej niezwykłej atmosferze ryńskiego zamku, podczas uroczystości zostały wręczone specjalnie zaprojektowane na tę okazję statuetki, wyróżniające najlepszych dealerów New Holland w kilku kategoriach. W sposób szczególny wyróżniono Dealera Roku 2008, którym została firma ROLSERWIS z Płocka, otrzymując za osiągnięte wyniki wyjątkową statuetkę Złoty Kłos”. Ponadto Dealer Roku, w nagrodę będzie mógł zabrać swoich najlepszych pracowników, na weekend do Włoch, gdzie cała grupa obejrzy “na żywo” mecz sponsorowanego przez New Holland klubu piłkarskiego Juventus Turyn.

Spotkania noworoczne New Holland są zawsze doskonałą okazją do podtrzymania miłej tradycji kontaktów pomiędzy dealerami, wymiany poglądów, pomysłów na rozwój biznesu, a także do wspólnej wspaniałej zabawy, której i tym razem nie zabrakło. Oczywiście była to również świetna okazja do wypicia noworocznego toastu i złożenia sobie życzeń dalszych sukcesów w roku 2009.

źródło: Jerzy Wróbel
CNH Polska
opr. Wrp.pl

McHale - baner - kwiecień 2024
Axial Syngenta baner
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.