Noworoczna Gala Agrobiznesu 2016

Noworoczna Gala Agrobiznesu organizowana przez AgroBiznesKlub odbyła się 20 stycznia 2016 roku w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i została poprzedzona Konfrontacjami „Drogi do AgroSukcesu” .

Konfrontacje „Drogi do AgroSukcesu” to kontynuacja pomysłu sprzed 5 lat, kiedy w Auli Kryształowej SGGW wybitni reprezentanci polskiego rolnictwa i agrobiznesu – laureaci konkursów Agroprzedsiębiorca RP i AgroLiga odpowiadali na pytania studentów i pracowników naukowych SGGW o źródła ich dużych sukcesów gospodarczych. 
 
Organizatorzy w tym roku przeprowadzili równocześnie Konfrontacje na 6 wydziałach SGGW: Nauk o Zwierzętach, Nauk o Żywności, Nauk Ekonomicznych  (dwa  spotkania, w tym jedno z Podsekretarzem Stanu w MRiRW Ryszardem Zarudzkim), Inżynierii Produkcji, Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu oraz
Rolnictwa i Biologii.
 
W barwach nieformalnej AgroAkademii Umiejętności Praktycznych, afiliowanej przy AgroBiznesKlubie, znaleźli się, podobnie jak w latach poprzednich, najlepsi w kraju rolnicy, agroprzedsiębiorcy oraz działacze gospodarczy, którzy podzielili się przed młodzieżą akademicką i kadrą naukowo-dydaktyczną SGGW swoimi bogatymi doświadczeniami i dorobkiem – informuje Leon Wawreniuk z AgreoBiznesKlubu.
 
Natomiast w trakcie uroczystej Gali nie tylko podsumowano Konfrontacje „Drogi do AgroSukcesu”ale również konkursy „Kwatery na Medal 2015” i „AgroKlasa ODR 2015. Ponadto wręczono Medale 25-lecia laureatom konkursu Agroprzedsiębiorca RP z l. 1991 – 2015 oraz Honorowe Odznaki „Zasłużony dla Rolnictwa” i Honorowe Odznaki „Za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP”. 
 
Obi oba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności