Nowa Wizja i Misja DeLaval

Przedstawiamy Państwu list dra Leszka Jarosza, Prezesa firmy DeLaval Sp. z o.o., prezentujący nową Wizję i Misję Firmy.

Szanowni Państwo!
Z wielką dumą prezentujemy Państwu naszą nową Wizję i Misję. Pragniemy się podzielić z Państwem tym, co będzie motorem naszych wysiłków (Wizja) i codziennej pracy (Misja).
Umożliwiamy zrównoważoną produkcję żywności” to nowa Wizja DeLaval.
Jest ona dla nas źródłem inspiracji w długofalowych działaniach. Nowa Wizja nie oznacza, że odchodzimy od produkcji mleka. Przeciwnie, podkreśla ona fakt, że nasza działalność jest powiązana z produkcją żywności, a naszymi klientami są profesjonalni jej producenci. Stwierdzamy, że mamy duże możliwości, by wnosić coraz większy wkład w produkcję żywności potrzebnej do wyżywienia rosnącej światowej populacji ludności. Aby tak się stało, musimy połączyć siły z profesjonalnymi producentami żywności na całym świecie i wspólnie dążyć do zwiększenia produkcji żywności przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko naturalne, poprawy rentowności gospodarstw oraz jakości życia ludzi i zwierząt, których to dotyczy. Może się to udać wyłącznie w ścisłej współpracy z Klientami.
DeLaval ma także nową Misję, która opiera się na czterech zasadniczych przesłaniach dotyczących wartości dostarczanych naszym Klientom. Jestem przekonany, że mając nową Wizję i Misję, możemy w jak najlepszy sposób zagwarantować korzyści dla społeczeństwa i zapewnić zrównoważony rozwój produkcji mleka.
Serdecznie zachęcam do zapoznania się z nową Wizją i Misją DeLaval, która znajduje się w załączonym materiale.

Z wyrazami szacunku,
Dr Leszek Jarosz
Prezes DeLaval Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności