fbpx

Nowa twarz w KRONE

Bernard Krone, mianowany 31 lipca 2008 r. nowy dyrektor naczelny (CEO) Departamentu Technologii Rolniczej firmy Krone, od 1 sierpnia 2008 r. przyjął też funkcję Dyrektora Zarządzającego firmy Maschinenfabrik Bernard Krone GmbH, równolegle piastując stanowisko Dyrektora Zarządzającego Krone Holding.

Bernard Krone jest dyplomowanym sprzedawcą. Po ukończeniu studiów (niemiecki odpowiednik MBA), pracował najpierw jako konsultant w Technologie Management Gruppe (TMG) w Karlsruhe, Niemcy, zanim otworzył rodzinną firmę na początku 2007 roku. W tym też okresiee przyjął stanowisko Dyrektora Zarządzającego w firmie Krone Holding. Na tym stanowisku nadzoruje obecnie zakład produkcji samochodów-chłodni Krone w Hvam, Dania.Objęcie kierowniczego stanowiska w fabryce maszyn jest kolejnym krokiem w aktualnie realizowanych długofalowych planach firmy Krone, tj. osiągnięcia szerszej strategii globalnej odpowiedzialności w rodzinnym przedsiębiorstwie. Podlegającymi bezpośrednio Panu Krone, jako Dyrektorzy Zarządzający i nadzorujący pracę w fabryce maszyn są: dr Josef Horstmann (Projektowanie i Rozwój), inż Wolfgang Jung (Obsługa Klientae i Serwis Części Zamiennych), inż rolnictwa Wilhelm Voß (Sprzedaż i Marketing) and inż (TU) Siegfried Wickert (Produkcja i Zarządzanie Surowcami/Materiałami). Fabryka maszyn Krone zatrudnia aktualnie 1200 pracowników, wytwarzając sprzęt, osiągający wartość sprzedaży na poziomie 305 milionów euro w ostatnim roku obrachunkowym. Sprzedaż całkowita Krone Group to 1,2 miliardy euro. W bieżącym roku obrachunkowym, zakończonym 31 lipca 2008 r., Krone spodziewa się sprzedaży na poziomie 1,4 miliardów euro, z tego 350 milionów euro ze sprzedaży sprzętu wytwarzanego w fabryce maszyn.

Samasz loteria - baner

opr. na podstawie materiałów KRONE Daniel Alankiewicz/WRP
foto – Bernard Krone – nowy dyrektor naczelny (CEO) Departamentu Techniki Rolniczej Krone.
SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.