Nawozy ZAK S.A. ze znakiem jakości Q

22 października ZAK S.A. otrzymała certyfikat jakości Q dla kolejnych po Kędzierzyńskiej Saletrze Amonowej® produktów. Uznane marki nawozowe, w tym Salmag®, Saletrzak i Salmag z borem® przeszły proces audytu, w którym ocenione zostały pod względem jakości produkcji i uzyskiwanych parametrów oraz otrzymały prawo użytkowania znaku jakości Q.

To kolejny gwarant wysokiej klasy produktów ZAK, w tym ich parametrów wysiewnych, odporności na zbrylanie, kruszenie i ścieranie, różnorodności składników odżywczych i dużej efektywności azotu. Oferta najwyższej klasy skierowana do przedsiębiorców rolnych jest efektem realizowanej misji i działań na rzecz kompleksowej obsługi sprzedażowo – doradczej dla klientów.

Certyfikat Q przyznawany jest produktom o ponadstandardowej jakości przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Produkt badany jest corocznie w akredytowanych laboratoriach pod względem jakości, walorów użytkowych, ergonomicznych, zdrowotnych a także materiałowo – energochłonnością. Musi również spełniać wymagania dotyczące bezpieczeństwa użytkowania i ochrony środowiska.

Jakość wyrobów potwierdzana tym znakiem powoduje, że cieszą się one uznaniem wśród konsumentów, zwiększają konkurencyjność wyrobu oraz ułatwiają ich promocje oraz są doskonale rozpoznawalne na rynku odbiorców. Certyfikat uprawnia ponadto producenta do oznaczania wyrobu znakiem jakości zastrzeżonym na rzecz PCBC S.A.
Źródło: ZAK S.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności