Mleczny festyn

1 czerwca br. na obiektach sportowych w białostockim Zwierzyńcu odbył się festyn poświęcony obchodom Światowego Dnia Picia Mleka Szkolnego”. Organizatorem przedsięwzięcia była Polska Izba Mleka wraz przy współpracy z Urzędem Miejskim w Białymstoku.”

Głównym punktem imprezy były zawody sportowe dla dzieci w wieku szkolnym. Do udziału w zawodach zgłosili się uczniowie białostockich szkół, którzy zawzięcie rywalizowali w trzech konkurencjach: bieg na 50 metrów, skok w dal oraz rzut piłeczką palantową. Za najlepsze wyniki w konkurencjach sportowych dzieci uhonorowane zostały pucharami, medalami oraz dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
Kolejna część imprezy odbyła się na terenach zielonych obok lodowiska – był to festyn, gdzie zapewniona była wspaniała zabawa oraz mnóstwo nagród. Na dzieci czekały liczne gry i zabawy ruchowe, zabawki dmuchane, stoiska zręcznościowe, olimpiada wiedzy o mleku, degustacja produktów mlecznych i inne atrakcje.
Światowy Dzień Picia Mleka współfinansowany był ze środków Funduszu Promocji Mleka.
Źródło: Polska Izba Mleka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności