fbpx

Lidermix Super

to kompletne, doskonale bilansujące się mieszanki paszowe witaminowo-mineralne (dawne premiksy farmerskie) przeznaczone dla świń o bardzo wysokim potencjale odłożenia białka. N

Produkty zawierają wysoki poziom witaminy E, która wspomaga system odpornościowy zwierząt oraz korzystnie wpływa na jakość mięsa. Zastosowany preparat enzymatyczny wspomaga procesy trawienne i pozwala na lepsze wykorzystanie składników pokarmowych paszy. Obecny w produktach kompleks Vitacertus zapobiega rozwojowi patogennych bakterii gram +” i gram “-” w przewodzie pokarmowym świń. Pasze przygotowane na bazie tych produktów pozwalają na uzyskanie bardzo wysokich przyrostów dziennych masy ciała oraz niskie wykorzystanie paszy przez świnie.

Więcej szczegółów na www: trouwnutrition.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.