KUHN poszerza asortyment

3 tys. metrów kw, 70 maszyn, a wśród nich 20 nowości – tak w skrócie można opisać rozmach z jakim firma Kuhn prezentowała swoją ofertę podczas wystawy AGRO SHOW.

W 2009 w skład Grupy KUHN weszła firma GELDROP specjalizująca się w projektowaniu i produkcji pras rolujących stało i zmiennokomorowych, wielkogabarytowych pras kostkujących, prasoowijarek, owijarek, kosiarek bębnowych, przetrzasaczo-zgrabiarek oraz sieczkarni do kukurydzy. Dlatego też na stoisku producenta, oprócz znanego asortymentu, pojawiła się całkiem nowa gama maszyn tj. np. samozaładowcza, zaczepiana owijarka do bel okrągłych RW 1400, przystosowaną do pracy z mniejszymi ciągnikami, stałokomorowa prasa zwijająca KUHN FB 2121 o wymiarach bel: średnica 125 cm i szerokość 120 cm, czy wielkogabarytowa prasa kostkująca z systemem ISOBUS, o wymiarach bel: szerokość 1.20 cm x wysokość 70 cm i długości regulowanej bel w zakresie: 60 -300 cm.

Nie zabrakło oczywiście opryskiwaczy produkowanych przez Kohn wspólnie z firmą Blanchard. Producent zaprezentował dwa nowe opryskiwacze z serii ATLANTIQUE: 2400 z belką polową o szerokości 18 m oraz 3400 z belką polową o szerokości 24 m. Zwiedzający mogli również podziwiać największy z grupy opryskiwaczy zaczepianych marki KUHN_BLANCHARD, model OCEANIS, o szerokości belki polowej 36 m. Warto dodać, że opryskiwacze KUHN-BLANCHARD, zmieniają się nie tylko pod względem ulepszeń technicznych, ale także swojej barwy. Z biało-niebieskich, przyjmują kolory typowe dla marki KUHN.

Trudno opisać wszystkie nowości zaprezentowane na AGRO SHOW. Wśród bogatej listy na wyróżnienie zasługują pokazywane pierwszy raz w Polsce, przyczepa nawozowa TWS 7000 oraz rozsiewacz do nawozów z wagą Axis 50.1 W, z grupy Rauch. Wśród maszyn uprawowych Kuhn zaprezentował m.in. siewnik do siewu uproszczonego SPEEDLINER 3000C, siewnik zbożowy PREMIA 4000, skonstruowany z myślą o większych gospodarstwach. Z prostszych maszyn pojawiła się sieczkarnia do kukurydzy o nazwie MC 90S TWIN, przystosowana do pracy z ciągnikami o mocy 100 KM, z możliwością podpięcia przyczepy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności