KRUKOWIAK na fali

KFMR KRUKOWIAK zdobył kolejne prestiżowe nagrody i to w bardzo różnych dziedzinach.”””

Po raz kolejny Firma została uhonorowana Medalem Europejskim w prestiżowym konkursie organizowanym przez BCC, którego jest członkiem. Tym razem doceniono jedną z najpopularniejszych belek hydraulicznych stosowanych w opryskiwaczach – belkę PHX, która od wielu lat cieszy klientów nie tylko w kraju, ale i za granicą (głównie w Niemczech). Jej niewątpliwą zaletą jest pełne sterowanie hydrauliczne (wszystkie funkcje wraz z rozkładaniem asymetrycznym) oraz uniwersalność (jest stosowana zarówno przy opryskiwaczach zawieszanych, jak i ciąganych w szerokościach 12 – 15 m). Przy całym wachlarzu zalet, belka ta jest jednocześnie najtańszą belką sterowaną hydraulicznie w ofercie Firmy.

Drugą nagrodą, którą KRUKOWIAK otrzymał w ostatnich dniach, jest główna nagroda w plebiscycie Nasze Dobre z Kujaw i Pomorza, organizowanym przez największy w kraju dziennik regionalny Gazetę Pomorską”, przy współpracy m. in. z Marszałkiem Województwa Kujawsko-Pomorskiego, BCC i Radia GRA. Tym prestiżowym wyróżnieniem kapituła konkursu nagrodziła dość nietypowy “produkt” Kujawskiej Fabryki Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK, mianowicie serię książek “Redecz Krukowy i okolice. Kraina prastara” opowiadających o historii i współczesności Kujaw. Książki wydawane są przez KFMR KRUKOWIAK, natomiast ich autorem oraz redaktorem jest założyciel i właściciel firmy Janusz Borkowski. Do tej pory ukazało się siedem tomów, w tym albumy zawierające historyczne i współczesne zdjęcia z Kujaw, album ze starymi dokumentami oraz zbiór poezji lokalnych twórców.

To ważne wyróżnienie, gdyż książki te nie powstają w celach komercyjnych, ich głównym celem jest ratowanie od zapomnienia tego, co ulotne. Wraz z utworzonym w pierwszym zakładzie KRUKOWIAKA Muzeum Techniki Rolniczej i Gospodarstwa Wiejskiego wpisują się w plan ratowania dziedzictwa historycznego Kujaw z pasją realizowany przez Prezesa Janusza Borkowskiego. Więcej o tym przedsięwzięciu można przeczytać na stronie HYPERLINK “http://www.redeczkrukowy.pl/”www.redeczkrukowy.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności