Konkurs “Wielkanocne Śniadanie”

Wielkopolska Izba Rolnicza zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym Wielkanocne Śniadanie” skierowanym do Kół Gospodyń Wiejskich i uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych prowadzących naukę w zawodach gastronomicznych. Dla zwycięzców, czyli autorów najbardziej oryginalnych przepisów związanych z tradycją Świąt Wielkanocnych, czekają nagrody pieniężne.”

Jak łatwo się domyślić, tematem konkursu są tradycyjne potrawy związane z wielkopolskim regionem i nie tylko, podawane podczas śniadania wielkanocnego. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: Koła Gospodyń Wiejskich i Szkoły Gastronomiczne. Każdy z uczestników może nadesłać różne przepisy na tradycyjną potrawę wielkanocną. Mile widziane będą zdjęcie konkursowej potrawy.
Na zwycięzców konkursu czekają nagrody pieniężne. Główna z nich to tysiąc złotych. Ponadto oryginalne przepisy na potrawy zostaną zamieszczone w biuletynie WIR Siewcy Wielkopolskim”, a wszystkie nadesłane przepisy zostaną zamieszczone na stronie internetowej Wielkopolskiej Izby Rolniczej, pod hasłem “Wielkopolski Stół Wielkanocny”.

Przepisy wraz ze zdjęciem oraz informacją o autorze, należy przesłać tylko pocztą elektroniczną lub na nośniku elektronicznym (płyta) na adres: Wielkopolska Izba Rolnicza, ul. Golęcińska 9, 60-626 Poznań, lub na adres e-mail: pir@wir.org.pl. Termin nadsyłania prac mija 10 marca br.

Patronat nad konkursem objęli: minister rolnictwa Marek Sawicki oraz posłowie Stanisław Kalemba i Piotr Walkowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności