Konferencja w silosie na POLAGRZE-FARM

W nietypowej sali konferencyjnej odbędzie się V Forum Zbożowe podczas targów rolniczych POLAGRA-FARM. Miejscem obrad będzie 20 tonowy silos zbożowy, który specjalnie na tę okazję powstaje na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na poznańskiej POLAGRZE-FARM. N

Silos buduje firma BIN z Aleksandrowa Kujawskiego, która specjalizuje się w produkcji tego typu obiektów.
– To jeden z największych silosów zbożowych jakie wykonujemy. Może pomieścić w sumie 1500 ton zboża – mówi Andrzej Muszyński Dyrektor do spraw Marketingu Firmy BIN. – Specjalnie na potrzeby konferencji wstawione zostaną drzwi, zamontowane będzie oświetlenie i nagłośnienie, a sala konferencyjna będzie mogła pomieścić nawet 200 osób. – dodaje dyrektor Muszyński.
Silos będzie się składał z 9 metalowych segmentów – okręgów oraz wieńczącej go kopuły. Łącznie osiągnie 15 metrów wysokości, a jego średnica wyniesie ponad 14,5 metra.
W naturalnych warunkach zboże wsypywane jest do silosa od góry, za pomocą specjalnych podnośników czerpakowych. Na POLAGRZE-FARM, obok silosa – sali konferencyjnej ustawiony zostanie taki właśnie podnośnik imitujący formę zasypu.
V Forum Zbożowe w sali konferencyjnej – silosie rozpocznie się 12 października br. o godz. 12.30.
Międzynarodowe targi Rolnicze POLAGRA-FARM odbędą się od 12 – 15 października br. Weźmie w nich udział blisko 1300 wystawców z 16 krajów świata. Na XXI Krajowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych, która jest organizowana równolegle z targami zaprezentowanych zostanie blisko 2 tysiące zwierząt i ptaków. Swoje ekspozycje narodowe będą miały Francja i Wielka Brytania.
Więcej informacji oraz szczegółowy program wydarzeń na www.polagra-farm.pl N

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności