fbpx
Strona głównaPozostałeKonferencja na temat funduszy unijnych

Konferencja na temat funduszy unijnych

W dniu 5 marca 2008r. w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się konferencja pt.: .Fundusze Unijne dla przedsiębiorstw z sektora przetwórstwa rolnego oraz handlu hurtowego produktami rolnymi. Lata 2007-2013″. Jej organizatorami są Bank BGŻ oraz PNO Consultants.”

Polska będzie największym beneficjentem funduszy UE na lata 2007-2013 – trafi do nas ponad 20 proc. łącznej puli funduszy przeznaczonych dla całej Unii Europejskiej. Ponad 1 mld EUR przeznaczony będzie na inwestycje w zakresie przetwórstwa rolnego oraz wprowadzania do obrotu produktów rolnych.

Podczas konferencji uczestnicy dowiedzą się:
– jak uzyskać wsparcie z funduszy unijnych i krajowych na projekty związane z przetwórstwem rolnym oraz wprowadzaniem do obrotu produktów rolnych
– jakie inwestycje branży rolno-spożywczej będą dofinansowane w latach2008-2013 oraz jakie kryteria należy spełniać, aby wniosek miał maksymalne szansę otrzymania dotacji.

Prelegentami będą przedstawiciele najważniejszych instytucji odpowiedzialnych za dystrybucję funduszy UE na lata 2008-2013, w tym:
– Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
“- Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

W trakcie konferencji przedstawione zostaną m.in. kryteria dostępu do pomocy publicznej na inwestycje związane z przetwórstwem rolnym oraz wprowadzaniem produktów rolnych do obrotu, zasady ubiegania się o wsparcie oraz kluczowe czynniki sukcesu w procedurze ubiegania się o fundusze unijne.

Specjaliści PNO Consultants, największej europejskiej firmy doradztwa grantowego, odpowiedzą na pytanie: Jak skutecznie przygotować wniosek o dofinansowanie?Konferencja adresowana jest do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z sektora agrobiznesu, w szczególności do: prezesów, członków zarządu, dyrektorów i specjalistów ds. finansowo-ekonomicznych, ds. controllingu, ds. strategii i rozwoju, ds. inwestycji, ds. Unii Europejskiej oraz specjalistów odpowiedzialnych za pozyskiwaniefunduszy unijnych.
Udział w konferencji jest bezpłatny!
Więcej informacji: www.konferencje.pno.com.pl lub kontakt z Katarzyną Kostka, e-mail: rejestracja@pno.com.pl
tel.: (+12) 424 96 94.

Opr. MS
Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.