Kolejny CLIMMAR w Polsce

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych jest organizatorem Kongresu CLIMMAR, który odbędzie się w dniach 14 – 17 paźdzernika 2010 w Krakowie. Kongres odbywa się co roku w różnych miastach Europy.

CLIMMAR to Międzynarodowe Stowarzyszenie Dealerów i Przedsiębiorstw w Branży Maszyn i Urządzeń Rolniczych, które powstało w 1997 roku. Jest to międzynarodowa organizacja skupiającą dealerów, przedsiębiorstwa, organizacje i stowarzyszenia związane z szeroko pojętą tematyką maszyn i urządzeń rolniczych. Wśród głównym celów, przyświecających działalności organizacji należy wymienić reprezentację i obronę interesów grupy na arenie międzynarodowej, wymianę doświadczeń czy choćby propagowanie i ułatwianie zwiedzania targów organizowanych przez państwa członkowskie.
Polska aktualnie nie jest członkiem CLIMMAR, natomiast jest obecna na kongresach i stanowi silny głos krajowej grupy producentów i dealerów maszyn – zapewnia PIGMiUR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności