John Deere: Nowy, jeszcze bardziej komfortowy układ kierowniczy w 7R, nowe monitory i… konkurs (video)

Fot. mw

Ciągniki John Deere, które obecnie wchodzą na rynek przeszły kilka ciekawych zmian, o których mogliśmy się przekonać odwiedzając stoisko amerykańskiego producenta podczas minionych targów Agro Show 2023.

Jedną z najciekawszych zmian, które zostały wprowadzone w tych ciągnikach jest Reaktywny Układ Kierowniczy. Pozwala on na to aby po wykonaniu skrętu kierownica automatycznie wracała do środkowego położenia i pozostawała w nim podczas jazdy na wprost po drodze.

Wykorzystuje on sygnały hydrauliczne zarówno z lewego, jak i prawego siłownika układu kierowniczego. Można go wyłączyć również poprzez system CommandCenter. Ponadto warto wiedzieć, że działa także dzięki nowemu zaworowi sterującemu, ponieważ to on optymalizuje pracę, włączając i wyłączając odpowiednie funkcje.

W ramach promocji tego rozwiązania firma John Deere organizuje konkurs 7R Driver Challenge, w którym zwycięzca będzie mógł osobiście sprawdzić na torze testowym Porsche w Lipsku jak jeździ się traktorem wyposażonym we wspomniany reaktywny układ kierowniczy, a dodatkowo przetestować samochody Porsche na torze.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj