Jedno urządzenie, wiele zastosowań

W ofercie firmy Proma Polska zaprezentowanej w nowym katalogu Maszyny i narzędzia 2010″ pojawiło się Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180. To wszechstronne urządzenie znacznie ułatwia pracę a także pozwala zaoszczędzić czas.”

Częste zmienianie elektronarzędzi podczas pracy jest uciążliwe. Każde urządzenie trzeba podłączyć i przygotować przed użyciem, co jest czasochłonne. Rozwiązaniem tego problemu jest użycie narzędzia wielofunkcyjnego, pozwalającego na wykonanie wielu różnych czynności.

Narzędzie wielofunkcyjne FOT-180 firmy Proma Polska służy do szlifowania, cięcia i skrobania. Urządzenie doskonale sprawdza się przy wszelkiego typu pracach wykończeniowych i instalacyjnych, również tych wykonywanych w trudno dostępnych miejscach. Napędzane jest silnikiem o mocy 180 W pozwalającym na osiągnięcie prędkości do 21000 oscylacji na minutę. W skład wyposażenia podstawowego wchodzą wymienne akcesoria, takie jak skrobak, brzeszczot, płyta mocująca oraz dwa papiery ścierne o różnych grubościach ziarna. Dodatkowo do narzędzia dokupić można między innymi tarczę tnącą do metalu, oraz każde z akcesoriów podstawowych jeśli ulegnie zużyciu.
Niewątpliwą zaletą Narzędzia wielofunkcyjnego FOT-180 jest możliwość szybkiej i nieskomplikowanej wymiany akcesoriów przy użyciu klucza imbusowego. Dzięki temu błyskawicznie możemy zmienić funkcję urządzenia i dostosować je do specyfiki pracy. Niewielka waga narzędzia oraz ergonomicznie zaprojektowana rękojeść sprawiają, że nawet długotrwała praca nim jest bardzo wygodna.

Proma Polska sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą maszyn i narzędzi przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców. Oferowany asortyment wraz ze związanymi z nim usługami, serwisem i doradztwem, pozostaje w pełnej harmonii z polityką handlową czeskiej spółki-matki PROMA Cz s.r.o. Wszystkie urządzenia produkowane są w sprawdzonych i autoryzowanych zakładach wykorzystujących bogatą wiedzę z zakresu budowy maszyn i narzędzi.
Pełna oferta Proma Polska sp. z o.o. to blisko 1 500 produktów marek Proma, Economy by Ferm, Ferm, Ferm Powerline, Worx Professional i Arbortech. Z danymi technicznymi oraz cenami dla klienta detalicznego można zapoznać się na stronie internetowej www.promapl.pl lub zamawiając bezpłatny katalog produktowy.