Gwoździe wbite idealnie

Nowe gwoździarki pneumatyczne firmy Bosch to produkty przeznaczone dla branży stolarskiej gwarantujące szybkie i efektywne wbijanie gwoździ. Wysokie tempo pracy możliwe jest m.in. dzięki beznarzędziowemu systemowi usuwania gwoździ, a dużą dokładność zapewnia dobra widoczność punktu wbijania. Urządzenia posiadają także innowacyjny system zwiększania mocy Full Force Technology. Nowe gwoździarki pneumatyczne Bosch są dostępne w handlu specjalistycznym od marca 2010 r.

W ofercie znalazły się gwoździarki stosowane w ciesielstwie i budowie drewnianych konstrukcji ramowych: GSN 90-21 RK Professional do gwoździ łączonych tworzywem sztucznym oraz GSN 90-34 DK Professional do gwoździ łączonych papierem, sztyfciarka do sztyftów GSK 64 Professional stosowana do prac związanych z wykańczaniem wnętrz, sztyfciarka do sztyftów GSK 50 Professional oraz zszywacz GTK 40 Professional stosowane do mebli, tapicerki i okien. Wszystkie narzędzia posiadają innowacyjną technologię Full Force. Modele GSN 90-34 DK Professional, GSK 64 Professional, GSK 50 Professional i GTK 40 Professional są dodatkowo wyposażone w nowy system ochrony drewna (Wood Protection System).

Technologie precyzji i efektywności
Full Force Technology wykorzystuje pełen obieg powietrza w celu zwiększenia tempa pracy oraz zapewnia kompaktową konstrukcję narzędzia. W technologii zastosowano nowy system zaworów, co pozwoliło na zmniejszenie wymiarów komory ciśnieniowej bez jednoczesnego obniżania siły mocowania. Dzięki temu nie ma strat energii, co umożliwiło precyzyjne wbijanie gwoździ nawet przy bardzo dużej częstotliwości strzałów.
Dodatkowo nowa gwoździarka pneumatyczna Bosch zaopatrzona jest w beznarzędziowy system szybkiego usuwania gwoździ zablokowanych w urządzeniu, co jeszcze bardziej podnosi jej efektywność. Dzięki smukłej sylwetce narzędzie zapewnia doskonałą widoczność punktu mocowania gwarantując tym samym precyzyjne rozmieszczenie gwoździ i zszywek. Natomiast Wood Protection System zastosowany w gwoździarce do gwoździ GSN 90-34 DK, sztyfciarkach GSK 64 Professional i GSK 50 Professional oraz zszywaczu GTK 40 Professional chroni powierzchnię elementu przed uszkodzeniem. Mechanizm wyzwalania strzału jest zablokowany przy pustym magazynku, co zapobiega uszkodzeniu materiału przez trzpień. Dodatkowo, na wszystkie urządzenia można nałożyć specjalną, gumową nasadkę ochronną, która ogranicza negatywne skutki kontaktu narzędzia z materiałem.

Bosch ProTeam
Jeśli jesteś zainteresowany przetestowaniem jednej z nowych gwoździarek pneumatycznych zgłoś się do programu Bosch ProTeam. Profesjonalni użytkownicy elektronarzędzi z całej Europy mogą bezpłatnie testować nowości z programu elektronarzędzi linii niebieskiej Bosch oraz wymieniać się doświadczeniami z innymi profesjonalistami w ramach programu Bosch ProTeam. Szczegółowe warunki uczestnictwa w programie znajdują się w regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej www.bosch-pro-team.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności