fbpx
Strona głównaSensacjeGwoździe i metalowe pręty porozrzucane na polu. Żniwa wstrzymane

Gwoździe i metalowe pręty porozrzucane na polu. Żniwa wstrzymane

Gwoździe i metalowe pręty porozrzucane były na polu pszenicy. Trzeba było przerwać żniwa, aby nie uszkodzić kombajnu. Zdaniem rolników, pułapki zastawił sąsiad, a sprawę wyjaśnia policja.

Dzień był słoneczny, czas żniw, kombajn ruszył w pole. Jednak już po chwili z koszeniem pszenicy trzeba było natychmiast się wstrzymać, informują rolnicy z Sitna (pomorskie), ponieważ ktoś zastawił pułapki, które miały uszkodzić maszynę. Na polu leżały porozrzucane deski z powbijanymi gwoździami i metalowymi prętami.

– Porozrzucane po polu gwoździe i pręty mogłoby uszkodzić maszynę. Natrafiliśmy na kilkanaście takich pułapek. Musieliśmy przeszukać całe pole, aby sprawdzić, czy nie ma kolejnych, co oczywiście opóźnia żniwa – mówią rolnicy.

O całej sytuacji powiadomili lokalną policję. Chcemy wierzyć, że uda się znaleźć szaleńca i pociągnąć go do odpowiedzialności.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.