Goliaty z Medalem Europejskim

Kujawska Fabryka Maszyn Rolniczych KRUKOWIAK znalazła się w gronie laureatów XXI Edycji prestiżowego Konkursu Medal Europejski, organizowanego przez Business Centre Club, Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny oraz Urząd Komitetu Integracji Europejskiej.

Zgłoszenie dotyczyło serii opryskiwaczy przyczepianych Goliat Plus. Ocenie kapituły konkursu podlegała nie tylko sama konstrukcja, jej nowoczesność ale także rynkowy sukces maszyny, która jest obecna nie tylko na polskich polach, ale także w wielu krajach Europy, w tym na wymagającym rynku niemieckim. Za opryskiwaczami Goliat Plus przemawia ich nowoczesna konstrukcja, bogate wyposażenie standardowe i opcjonalne oraz uznanie na wielu konkursach w kraju i za granicą. Przez prawie dziesięć lat, odkąd znalazły się one w sprzedaży, opryskiwacze Goliat Plus zdobyły ugruntowaną pozycję i bardzo dobrą opinię wśród użytkowników, są doskonałym połączeniem wysokiej jakości nie ustępującej zachodnim konstrukcjom, oraz przystępnej ceny.
Uroczystość wręczenia Medali Europejskich odbędzie się 17 listopada br. o godz. 12:00 w Salach Redutowych Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie.
Zdobyta nagroda cieszy szczególnie, gdyż w konkursie brały udział przedsiębiorstwa z wielu branż i różnej wielkości.
Gratulujemy! Redakcja WRP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności