Dni Kukurydzy z firmą PROCAM

Siedliszowice; Fot. Procam

W całej Polsce trwają zbiory kukurydzy, przed którymi firma PROCAM organizuje spotkania z plantatorami w celu podsumowania okresu wegetacyjnego oraz zasianych odmian i zastosowanych technologii prowadzenia upraw.

Ostatnie spotkania odbyły się w południowo wschodniej i wschodniej części kraju. Najpierw, 22. września Procam gościł w Siedliszowicach obok Tarnowa. W wydarzeniu wzięło udział blisko 60 rolników z województwa małopolskiego i zachodniej części Podkarpacia. Na spotkaniu zostały zaprezentowane odmiany kukurydzy z oferty Procam oraz omówiono także zastosowaną technologię uprawy.

Dwa dni później spotkanie miało miejsce w miejscowości Gózd, w powiecie łukowskim gościliśmy w Gospodarstwie Rolnym Krzysztofa Kiełczykowskiego, gdzie odbył się Regionalny Dzień Kukurydzy zorganizowany przez doradców i pracowników oddziału Sokołów Podlaski. Podczas wydarzenia odwiedzający mieli okazję poznać 12 odmian kukurydzy z portfolio Procam, które okazale prezentowały się na poletkach. Dowiedzieli się również o działaniu zastosowanych tam produktów BIO-Lider: AzotoPower, FosfoPower, Rewital Pro+.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj