AGRO POMERANIA 2013 już za nami

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach zorganizował w dniach 06–08.09.2013 r. XXVI Barzkowickie Targi Rolne AGRO POMERANIA 2013. Impreza, jak każdego roku, zgromadziła dużą ilość wystawców z kraju i z zagranicy.

Na powierzchni 42 hektarów wystawiało się ponad 900 hodowców, wytwórców żywności, ogrodników oraz dilerów firm związanych z rolnictwem. W ubiegłym roku Barzkowice odwiedziło 130 tysięcy osób, a i w tym roku frekwencja nie była niższa.
Imprezy towarzyszące wystawie AGRO POMERANIA 2013 przyciągnęły z pewnością wielu zwiedzających. Podczas targów można było podziwiać między innymi: Regionalną Wystawę Bydła Mlecznego, Wystawę Bydła Mięsnego, Pokaz Zwierząt Hodowlanych, Zachodniopomorską Wystawę Hodowlaną Koni, Zawody Jeździeckie w skokach, Pokaz Ptaków Hodowlanych i Ozdobnych, a także Wystawę Królików. Odbyło się również wiele konkursów, wśród nich między innymi: Konkurs Młodego Hodowcy i Konkurs Moja Mleczna Kraina. Popularne wśród dzieci i młodzieży biegi przełajowe cieszyły się szczególnym zainteresowaniem.

Targi zwiedzającym uprzyjemniała Międzynarodowa Wystawa Rękodzielnictwa, Wystawa Twórców Ludowych oraz Wystawa Malarska.
Nie sposób wyobrazić sobie targów w Barzkowicach bez Dożynek, korowodu wieńców dożynkowych oraz Mszy Św.

Na zdjęciu przedstawiamy zwycięski wieniec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności