fbpx
Strona głównaPozostałeZapraszamy na konferencję

Zapraszamy na konferencję

Zapraszamy na międzynarodową konferencję “GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANE ORGANIZMY A ŚRODOWISKO PRZYRODNICZE”, która odbędzie się dnia 27 lutego 2009 r. o godz. 9.00 w Auli Jana Pawła II na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Konferencja jest podsumowaniem kampanii informacyjnej prowadzonej przezCentrum w 2008/2009 roku. Wezmą w niej udział zaproszeni przedstawicieleorganizacji pozarządowych z państw podzielających polskie niepokojezawiązane z wprowadzaniem organizmów genetycznie zmodyfikowanych dośrodowiska przyrodniczego.

Zagadnienia podczas konferencji referowane będąprzez wykładowców cyklu seminariów, które odbyły się w ramach kampanii w2008 r. Przedstawione zostaną również opinie i stanowiska różnych środowisk,organizacji i stowarzyszeń działających na rzecz ochrony środowiska izachowania bioróżnorodności w naszym kraju, jak również opinie odbiorcówkampanii tj pracowników administracji i inspekcji zajmujących się GMO orazrolników i organizacji konsumenckich.

Udział i materiały seminaryjne są bezpłatne.Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 25 lutego br.

tel. (022) 579 22 15, fax (022) 579 26 88

lub e-mail: zofia.kisiel@cios.gov.pl

Ewa Grabowska
w imieniu organizatorów

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.