XI Forum Energetyki Wiatrowej

O prawie energetycznym i jego wpływie na rozwój sektora wiatrowego będzie można podyskutować podczas XI Forum Energetyki Wiatrowej, które odbędzie się 24 listopada w hotelu Marriott w Warszawie. Organizator imprezy, Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej, zaprasza do udziału w debacie: Prawo energetyczne, a Dyrektywa 2009/28/WE – czy nowelizacja Prawa energetycznego jest zgodna z nową Dyrektywą o promocji OZE?

Uczestnicy forum omówią pozytywne kierunki działań polskiego rządu oraz podejmą próbę zdefiniowania istniejących barier. Założeniem konferencji jest również poszukiwanie rozwiązań, które przyczynią się do rozwoju energetyki wiatrowej, a do których wprowadzenia kraj nasz zobowiązuje Dyrektywa 2009/28/WE.
Forum to także okazja do spotkania najważniejszych uczestników rynku energetyki wiatrowej w Polsce oraz zaprezentowania produktów i usług oferowanych przez firmy i instytucje działające w sektorze. Podczas XI FEW będzie możliwość otrzymania specjanie przygotowanego Raportu o stanie polskiej energetyki wiatrowej.

Więcej informacji na temat Forum, w tym lista uczestników, program oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie www.11few.psew.pl

Rejestracja na Forum potrwa już tylko do 17 listopada.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności