Tytan Impregnat owadobójczy do drewna – pozbądź się szkodników

Z uwagi na łatwość obróbki drewno to jeden z najczęściej używanych materiałów w budownictwie. Ma jednak wadę. Jest nią podatność na niszczące działanie szkodników drewna – grzybów i owadów, które mogą poważnie naruszyć jego strukturę. Aby temu zapobiec należy odpowiednio zabezpieczyć materiał jeszcze przed rozpoczęciem budowy.

Odpowiednimi do tego środkami będą impregnat Tytan NW lub Tytan do więźby dachowej.
Skoncentrowany na działaniu.
Zdarza się, że drewno nie zostało właściwie zaimpregnowane i nasz dom uległ zmasowanemu atakowi szkodników żyjących w drewnie. Aby zaradzić takiej sytuacji firma Selena wprowadziła na rynek Tytan Impregnat owadobójczy do drewna. Ten głęboko penetrujący owadochronny i owadobójczy preparat ma za zadanie nie tylko chronić przed pojawieniem się owadów, ale też pozbyć się tych, które już tam się zadomowiły i od środka osłabiły konstrukcję drewnianą domu.
Takich nieproszonych lokatorów należy bezwzględnie się pozbyć, gdyż zagnieżdżone w bielu drewna szkodniki całkowicie je niszczą, co grozi nawet zawaleniem się drewnianych konstrukcji.Nowoczesna formuła preparatu to kombinacja trzech biocydów. Jednego o działaniu kontaktowym, który służy do szybkiego zwalczania owadów oraz dwóch o długotrwałym działaniu zwalczającym, które dodatkowo trwale zabezpieczają drewno przed powtórnym zarażeniem. Testy przeprowadzone przez niezależny instytut wykazały, że Tytan Impregnat owadobójczy jest środkiem o 100% skuteczności, działającym na wszystkie szkodniki drewna występujące w Europie, m.in. kołatki, spuszczele, korniki, borodzieje, miazgowce.
Nowy preparat linii Tytan Professional dostępny jest w postaci gotowej do użycia w poręcznych opakowaniach 0,45 l z atomizerem oraz kanistrach o pojemności 5 l, a także jako wysokowydajnykoncentrat w opakowaniu 5 l, z którego po rozcieńczeniu wodą otrzymujemy 25 l impregnatu. Niewątpliwą zaletą preparatu jest jego niepalność, a co za tym idzie, możliwość bezpiecznego nanoszenia go poprzez natrysk.
Nowy preparat firmy Selena to produkt, którego kompleksowe działanie, niezawodność i trwałość gwarantują, że skutecznie usuniemy szkodniki drewna z naszego domu.

Tytan Impregnat owadobójczy do drewna, Cena: 0,45 l – 12 zł, 5 l – 59 zł, 5 l koncentrat (25 l) – 249 złProducent: Selena SA, ul. Grabiszyńska 241 B, 53-234 Wrocław, www.selena.pl infolinia 0 801 350 500

Hanna Gehrke-Gut/E.C.H.O. COMMUNICATIONS