TRELLEBORG laureatem prestiżowej niemieckiej nagrody marketingowej Deutscher Agrar-Marketing

W trakcie targów rolniczych Agritechnica 2007, firma Trelleborg odebrała prestiżową nagrodę Deutscher Agrar-Marketing-Preis” za najnowszą kampanię reklamową prowadzoną pod hasłem “Power needs Power” (Mocny Traktor Mocne Opony). Nagrodę ufundowaną przez Landwirtschaftsverlag Münster-Hiltrup przyznaje “Verbindungsstelle Landwirtschaft – Industrie Kassel e.V.” wspólnie z wydawnictwem “Landwirtschaftsverlag Münster-Hiltrup”.W branży mechanicznej jest ona wyrazem najwyższego uznania w zakresie prowadzenia kampanii wizerunkowej i marketingowej.”

Przyznaje się ją za najbardziej inspirujące rolnicze kampanie reklamowe. O laur pierwszeństwa ubiegali się w tym roku wszyscy najważniejsi gracze z branży oraz liczący się producenci opon, których zgłoszenia poddano ocenie jury. Zwycięstwo przypadło firmie Trelleborg, drugie miejsce Kverneland, a trzecie CaseIH i Vredestein.

Mocny Traktor Mocne Opony to hasło najnowszej kampanii Trelleborg, skierowanej do mechanicznej i rolniczej prasy branżowej z Europy i Stanów Zjednoczonych. Za jej stronę kreatywną odpowiada międzynarodowa agencja Ogilvy&Mather, która prowadziła już poprzednie kampanie Trelleborg.

Kampania ruszyła w kwietniu 2007 r. i była prowadzona we wszystkich kluczowych dla firmy językach. Przygotowywano ją wspólnie z producentami, dla których Trelleborg jest partnerem dostarczającym wysokiej jakości rozwiązania: Fendt, New Holland, Case IH, John Deere, Same, Deutz-Fahr, Massey Ferguson, JCB i Landini. Grono to cały czas się powiększa, wraz z kolejnymi producentami przyłączającymi się do kampanii.

Zamysł jest przejrzysty: producenci najwyższej klasy ciągników wybierają opony Trelleborg. To cenne uznanie, podkreślające jakość i doświadczenie Trelleborg Wheel Systems – wiodącego światowego producenta opon, który dostarcza specjalistyczne produkty z wartością dodaną.

Kreatywność marketingowego podejścia Trelleborg została już dwukrotnie wyróżniona tą nagrodą: w 2001 r. za kampanię Lady with the ring” (Pani z pierścieniem) i w 2005 r. za najlepszy internetowy baner reklamowy.

opr. MS
Wrp.pl
źródło: Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.

Informacje o firmie
Trelleborg Wheel Systems jest wiodącym światowym dostawcą opon i kół do maszyn rolniczych i leśnych, wózków widłowych oraz innych maszyn przemysłowych. Firma dostarcza wysokiej jakości specjalistyczne rozwiązania z wartością dodaną dla klientów.”