fbpx
Strona głównaSensacjeTragedia na Lubelszczyźnie. Chciał zgasić pożar zboża, nie przeżył

Tragedia na Lubelszczyźnie. Chciał zgasić pożar zboża, nie przeżył

Do śmiertelnego w skutkach pożaru doszło na polu uprawnym w miejscowości Zofijówka na Lubelszczyźnie. Ze zgłoszenia wynikało, że pożar objął rosnące tam zboże i składowane bele słomy.

Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że na pole przyjechał zaprzęgiem konnym 50-latek wraz ze swoją matką, by poczekać na kombajn, którym miało być wykoszone zboże. W pewnym momencie kobieta zauważyła rozprzestrzeniający się po polu ogień, a jej syn zaczął gasić płomienie.

Ogień jednak zajął też jego odzież, którą kocami próbowali ugasić sąsiedzi, lecz po interwencji strażaków okazało się, że rolnik doznał rozległych poparzeń ciała i nieprzytomny został przetransportowany śmigłowcem do specjalistycznego szpitala. Niestety mimo udzielanej pomocy życia mężczyzny nie udało się uratować. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają, dlaczego doszło do tragicznego w skutkach pożaru.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.