Targi Ferma Bydła

Jutro tj. 22 lutego br. rozpocznie się VIII już edycja targów FERMA BYDŁA, które jak zwykle odbędą się na terenach targowych kompleksu ARENA w Poznaniu. W imprezie weźmie udział ok. 160 wystawców. Tradycyjnie nie zabraknie, nowości fachowych wykładów związanych z produkcją bydła i konkursów dla zwiedzających. Targi potrwają do 24 lutego. Redakcja Wiadomości Rolnicze Polska zaprasza na swoje stoisko nr H44 – Hala Targowa nr 2.

Tematy wiodące kolejnej edycji to:
– obniżanie kosztów produkcji mleka i mięsa wołowego
– aktualne rozwiązania techniczne i technologiczne w modernizacji budynków dla bydła mlecznego i mięsnego
– “SALON WOZÓW PASZOWYCH” – nowe oraz zmodyfikowane modele
– higiena pozyskiwania mleka
– nowe metody określania wartości pokarmowej pasz dla bydła
– znane i nieznane choroby bydła

Konferencja: PASZE OBJĘTOŚCIOWE – najważniejsze w żywieniu bydła Pragniemy poinformować o inicjatywie zorganizowania specjalnej konferencji poświęconej produkcji pasz objętościowych. Konferencja, którą po raz pierwszy zorganizowaliśmy w lutym 2007 r. cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem rolników, dlatego też ponawiamy realizację tego przedsięwzięcia. W ramach Konferencji, przez 3 kolejne dni odbywać się będą wykłady przybliżające zagadnienia związane z produkcją pasz objętościowych.
Tematy wiodące konferencji:
– Łąki, pastwiska, wieloletnie motylkowe – piątek
– Kukurydza – sobota
– Nowe technologie w uprawie, zbiorze i konserwacji pasz objętościowych – niedziela

Aby ułatwić zwiedzającym orientację w pojawiających się na rynku nowościach, organizatorzy przygotowali specjalnie na tę imprezę katalog – NOWOŚCI FERMY BYDŁA 2008.

opr. MS
Wrp.pl
źrodło: targi ferma