Stare Pole zaprasza jesiennie

Już po raz XV odbędą się w Starym Polu Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne. Cykliczna impreza jest doskonałą formą promocji firm branży ogrodniczej, nasiennej i rolno-spożywczej oraz instytucji służących rozwojowi rolnictwa i obszarów wiejskich. Niezwykłą, specyficzną atmosferę, która od zawsze towarzyszy imprezie, targi zawdzięczają nie tylko spotkaniom handlowym lecz także imprezom towarzyszącym.

Co roku na targach wystawcy z całego kraju prezentują m.in.: szkółkarstwo, nasiennictwo, maszyny i narzędzia dla rolnictwa oraz ogrodnictwa, wyposażenie ogrodów, nawozy i środki ochrony roślin, pszczelarstwo, ekologię i ochronę środowiska, budownictwo, motoryzację i prasę fachową.
Jesienne Targi to nie tylko spotkania handlowe. Specyficzną atmosferę zawdzięczają one imprezom towarzyszącym. Tradycyjnie jedną z imprez towarzyszących Targom jest Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej (sobota 12 września), w którym udział biorą zespoły folklorystyczne z regionu Pomorza.
Tegorocznym Targom towarzyszyć będzie również: Wystawa Rzemiosła Artystycznego i Prezentacja Gospodarstw Agroturystycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności