fbpx
Strona głównaWiadomościStare Pole zaprasza jesiennie

Stare Pole zaprasza jesiennie

Już po raz XV odbędą się w Starym Polu Jesienne Targi Ogrodniczo-Nasienne. Cykliczna impreza jest doskonałą formą promocji firm branży ogrodniczej, nasiennej i rolno-spożywczej oraz instytucji służących rozwojowi rolnictwa i obszarów wiejskich. Niezwykłą, specyficzną atmosferę, która od zawsze towarzyszy imprezie, targi zawdzięczają nie tylko spotkaniom handlowym lecz także imprezom towarzyszącym.

Co roku na targach wystawcy z całego kraju prezentują m.in.: szkółkarstwo, nasiennictwo, maszyny i narzędzia dla rolnictwa oraz ogrodnictwa, wyposażenie ogrodów, nawozy i środki ochrony roślin, pszczelarstwo, ekologię i ochronę środowiska, budownictwo, motoryzację i prasę fachową.
Jesienne Targi to nie tylko spotkania handlowe. Specyficzną atmosferę zawdzięczają one imprezom towarzyszącym. Tradycyjnie jedną z imprez towarzyszących Targom jest Staropolski Przegląd Piosenki Biesiadnej (sobota 12 września), w którym udział biorą zespoły folklorystyczne z regionu Pomorza.
Tegorocznym Targom towarzyszyć będzie również: Wystawa Rzemiosła Artystycznego i Prezentacja Gospodarstw Agroturystycznych.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.