Spotkanie Światowe Kärcher w Polsce 2009

Spotkanie szefów wszystkich przedstawicielstw Kärcher (producenta urządzeń czyszczących dla domu i do zastosowań profesjonalnych) na świecie, w 2009 odbyło się w Polsce – w Krakowie. Po raz pierwszy w historii firmy.

Kärcher World Meeting odbywa się co roku latem w różnych zakątkach świata, tam gdzie prężnie działają krajowe przedstawicielstwa firmy. Wybór Krakowa na miejsce tegorocznego spotkania w dn. 27-30.07.2009 to nie tylko wyróżnienie dla Kärcher Sp. z o.o., ale i okazja, by promować nasz kraj i miasto wśród kolegów i koleżanek z ponad 190 krajów, gdzie działają przedstawicielstwa Kärcher. A jest to grupa znacząca, bo Kärcher zatrudnia obecnie 7 000 pracowników i oferuje ponad 2000 produktów. Może poszczycić się liczbą 1000 patentów i rozwiązań innowacyjnych. Produkty Kärcher, których 85% nie ma jeszcze 5 lat, są sprzedawane w ponad 40000 punktów sprzedaży na całym świecie! Wśród uczestników światowego spotkania nie zabrakło specjalnych gości – panów: Johannessa Kärchera, Sobiesława Zasady, Stanisława Kracika – Burmistrza Niepołomic.

Zarząd firmy macierzystej Alfred Kärcher GmbH – organizator Kärcher World Meeting – zdecydował, iż miejscem światowych konferencji będzie Kraków (w tym Sala Obrad zabytkowego krakowskiego Magistratu) i Niepołomice (Zamek Królewski ufundowany tu przez króla Kazimierza Wielkiego). To w tych miejscach odbyły się najważniejsze konferencje podsumowujące wyniki za rok 2008 i przedstawiające plany działań na kolejne lata (w tym prezentację nowych urządzeń i rozwiązań technologicznych).

Ale to już w pierwszym dniu spotkania rozstrzygnięto konkursy na najlepszą firmę Kärcher na świecie w roku 2008 i tą firmą została… Kärcher Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie! To już 6 takie wyróżnienie w 16-letniej historii polskiej firmy Kärcher i, co zasługuje na szczególną uwagę – uzyskiwane kolejno, rok za rokiem, w ostatnich trzech latach. Miejmy nadzieję, że obecny światowy kryzys nie zmieni zasadniczo tej dobrej passy… i nasi polscy klienci nadal będą korzystali z markowego sprzętu Kärcher. Tym bardziej, że w kolejnych miesiącach także polscy konsumenci będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami Kärcher w zakresie np. nawadniania ogrodów czy czyszczenia parą. Nie zabraknie też nowości dla profesjonalistów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności