fbpx
Strona głównaPozostałeRenty strukturalne: Agencja przyjmie jeszcze tylko 1200 wniosków

Renty strukturalne: Agencja przyjmie jeszcze tylko 1200 wniosków

Od 30 czerwca 2008 r. rolnicy mogą składać wnioski o przyznanie rent strukturalnych. Do godz. 16.15 w środę 2 lipca br. w ramach tego działania biura powiatowe ARiMR przyjęły w skali kraju 6023 wnioski od rolników ubiegających się o renty strukturalne. Jest to już drugi nabór wniosków o przyznanie rent strukturalnych objętych Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. N

Najwięcej wniosków złożono w województwach: mazowieckim – 974 i lubelskim- 624, a najmniej w województwach lubuskim – 59 oraz śląskim – 163.

Termin składania wniosków o przyznanie rent strukturalnych upłynie z końcem dnia roboczego następującego po dniu, w którym ARiMR poda do publicznej wiadomości na stronie internetowej Agencji informację, że złożonych zostało 7200 wniosków.

Wniosek o rentę strukturalną wraz z załącznikami należy złożyć na formularzu udostępnionym przez ARiMR, w biurze powiatowym Agencji, właściwym ze względu na miejsce zamieszkania wnioskodawcy.

MS/Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.