Pod patronatem WRP: Konferencja w Kijowie

W dniach 27 i 28 listopada 2008 r. w Kijowie (stolica Ukrainy) odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. Ukraina w WTO: agrarne perspektywy gospodarcze”. Impreza jest zorganizowana z okazji przystąpienia w lutym tego roku Ukrainy do Światowej Organizacji Handlu (WTO). Organizatorem konferencji jest Ukraińska Federacja Rolna i Eurobusiness Advisory – firma doradcza z Londynu. Patronem medialnym konferencji jest miesięcznik Wiadomości Rolnicze Polska. N”

Głównym celem konferencji jest poznanie nowych możliwości biznesowych dostępnych dla zagranicznych inwestorów w świetle akcesji Ukrainy do WTO.

Konferencja odbywa się przy wsparciu ukraińskich ministerstw gospodarki i rolnictwa oraz Królewskiego Towarzystwa Rolniczego i Amerykańsko-Ukraińskiej Rady Biznesowej. Niezmiernie ważna będzie też wymiana doświadczeń pomiędzy ukraińskimi firmami a przedsiębiorstwami z branży rolnej, działającymi na terenie UE.

Swoje wystąpienia podczas konferencji zapowiedzieli już m.in. wiceministrowie gospodarki i rolnictwa Ukrainy, polski wiceminister rolnictwa, zastępca dyrektora generalnego sekretariatu WTO, prezesi polskich i czeskich izb rolniczych, a także prezes organizacji Polskie Mięso”.Szczegółowe informacje na temat konferencji i programu można znaleźć na stronie: www.ua-wto.com

Opr. MS/Wrp.pl

Bayer - baner
Advertisement
McHale - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj