fbpx

PiS o rolnictwie

W sobotę (28.03.) w Warszawie odbędzie się konferencja “Nowoczesna Polska wieś, Przyszłość wspólnej polityki rolnej” . Bedzie to Zgromadzenie rolników, producentów rolnych, przetwórców oraz mieszkańców wsi. Celem konfernecji jest debata na temat aktualnej sytuacji w rolnictwie oraz zebranie uwag do przedłożonego ostatnio przez PiS programu rolnego.

W konferencji, zwanej także Zgromadzeniem Wsi Polskiej, z ramienia PiS wezmą udział m.in.: Jarosław Kaczyński, Wojciech Mojzesowicz, Krzysztof Jurgiel i Jank Krzysztof Ardanowski. Obecni będą również przedstawiciele organizacji działających na rzecz rolnictwa.

Po konferencji przewiduje się powołanie zespołów tematycznych ds.poszczególnych obszarów polityki rolnej, których zadaniem będzie przygotowanie szczegółowych propozycji rozwiązań dotyczących aktualnej sytuacji w rolnictwie oraz wniosków zawierających wizje rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich.

MS/Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.