PiS o rolnictwie

W sobotę (28.03.) w Warszawie odbędzie się konferencja “Nowoczesna Polska wieś, Przyszłość wspólnej polityki rolnej” . Bedzie to Zgromadzenie rolników, producentów rolnych, przetwórców oraz mieszkańców wsi. Celem konfernecji jest debata na temat aktualnej sytuacji w rolnictwie oraz zebranie uwag do przedłożonego ostatnio przez PiS programu rolnego.

W konferencji, zwanej także Zgromadzeniem Wsi Polskiej, z ramienia PiS wezmą udział m.in.: Jarosław Kaczyński, Wojciech Mojzesowicz, Krzysztof Jurgiel i Jank Krzysztof Ardanowski. Obecni będą również przedstawiciele organizacji działających na rzecz rolnictwa.

Po konferencji przewiduje się powołanie zespołów tematycznych ds.poszczególnych obszarów polityki rolnej, których zadaniem będzie przygotowanie szczegółowych propozycji rozwiązań dotyczących aktualnej sytuacji w rolnictwie oraz wniosków zawierających wizje rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich.

MS/Wrp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności