fbpx

Partnerstwo branży uprawowej. Maschio Gaspardo i Grégoire Besson będą działać wspólnie

Maschio Gaspardo S.p.A, czołowy gracz na rynku sprzętu rolniczego oraz Grégoire Besson S.A.S, firma znana z projektowania,  produkcji pługów i sprzętu uprawowego nawiązały partnerstwo.

Partnerstwo nie tylko tworzy nowego lidera w dziedzinie uprawy gleby, ale także wzmacnia wspólną zdolność firm do inwestowania w innowacje i technologię. Otwiera też nowe perspektywy dla obu firm pod względem ekspansji, szczególnie w Europie Wschodniej, Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej.

Samasz loteria - baner

Obie firmy będą dzielić się zasobami i umiejętnościami w obszarach innowacji, technologii, badań i rozwoju. Ponadto partnerstwo ułatwi firmom optymalizację procesów zakupów materiałów i komponentów, z korzyścią dla zwiększenia konkurencyjności obu marek.

– Ta strategiczna współpraca to szansa dla Grégoire Besson i Maschio Gaspardo. Opierając się na naszych wspólnych wartościach i tradycji rodzinnej, połączymy naszą wiedzę branżową, aby wspierać wzajemny rozwój, zawsze uwzględniając potrzeby i zadowolenie naszych klientów, dealerów, dostawców i pracowników co jest centrum naszej uwagi – komentuje Patrick Besson, prezes Grégoire Besson.

– Nasze firmy, posiadające silne korzenie rodzinne i wspólne wartości, zawsze były zaangażowane w dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań w dziedzinie uprawy gleby. Naszą misją zawsze było i nadal będzie aby zaspokoić potrzeby rolników na całym świecie, ze szczególnym naciskiem na technologię, jakość i obsługę klienta – mówi Mirco Maschio, prezes Maschio Gaspardo.

– Szeroka gama produktów Grégoire Besson doskonale pasuje do portfolio Maschio Gaspardo. Wyobrażaliśmy sobie tę współpracę z wielkim entuzjazmem i cieszymy się, że wizja urzeczywistniła się – dodaje Andrea Maschio, prezes Maschio Holding.

Grupa Maschio Gaspardo jest światowym graczem w produkcji maszyn do uprawy gleby, siewu, nawożenia, ochrony roślin, pielęgnacji terenów zielonych oraz sianokosów. Założona w Campodarsego (PD) w 1964 roku przez Egidio Maschio i jego braci, Grupa zatrudnia 2.325 osób na całym świecie w ośmiu zakładach produkcyjnych, w tym trzech za granicą – w Chinach, Indiach i Rumunii – oraz 13 spółkach zależnych zajmujących się sprzedażą (Włochy, Francja, Hiszpania, Niemcy, Polska, Ukraina, Turcja, Rosja, Ameryka Północna, Wielka Brytania, Chiny, Indie i Rumunia).

Grégoire Besson S.A.S projektuje, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości sprzęt rolniczy Została założona w 1802 r. Obecnie ma ponad 700 dystrybutorów na każdym kontynencie i sprzedaż na poziomie 75 milionów euro. Zatrudniająca 350 osób, ma trzy zakłady produkcyjne we Francji i jeden we Włoszech oraz posiada siedem filii eksportowych w takich krajach jak Włochy, Kanada, Ukraina, Rosja, Polska, Europa Środkowa i Chiny. Grégoire Besson specjalizuje się w projektowaniu i produkcji pługów, głęboszy, kultywatorów i bron.

SDF baner ciągnik
Baner Syngenta
Baner webinarium konopie
POZ 2024 - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.