fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościPremiera ciągników John Deere 6R w nowym punkcie dealerskim Fricke

Premiera ciągników John Deere 6R w nowym punkcie dealerskim Fricke [video]

W piątek 13 marca w miejscowości Ulan Majorat w woj. lubelskim odbył się Dzień Otwarty organizowany przez John Deere Polska wespół z dealerem tej marki, firmą Fricke. Było to jedno z 16 zaplanowanych tej wiosny tego typu spotkań, podczas których premierowo prezentowane są m.in. ciągniki z nowej serii 6R.

Zobacz także: John Deere 6R premierowo na lotnisku w Bednarach

Prezentacja nowej serii ciągników to jednak nie wszystko; rolnicy dowiedzieli się także o nowych ładowaczach czołowych z funkcją m.in. ważenia i samopoziomowania oraz o nowej serii opryskiwaczy R 900i, której przedstawiciela, model R 975i mogli zobaczyć na placu. W specjalnie do tego przeznaczonym namiocie odbyła się także prezentacja możliwości autorskiego systemu zarządzania gospodarstwem firmy John Deere – Operations Center.

Nowy oddział dealerski firmy Fricke w miejscowości Ulan Majorat działa od niedawna. Obecnie jednak można już w nim zamawiać maszyny nie tylko marki John Deere, ale także Bergmann, Samasz, Kramer, Väderstad, Grimme, Claydon, Joskin, Pronar, Bogballe, APV, Mandam, Maschio Gaspardo i wielu innych.

Przed nami jeszcze 5 spotkań w ramach Dni otwartych 6R na zachodzie i południowym zachodzie kraju:

  • 18 maja 2022 w Reńskiej Wsi
  • 19 maja 2022 w Olszynce
  • 20 maja 2022 w Sycowie
  • 23 maja 2022 w Krzywinie
  • 24 maja 2022 w Grodzisku Wlkp.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.