Ogród na fali

Pod hasłem ,,Ogród na fali odbędzie się XVII edycja Międzynarodowej Wystawy ,,Zieleń to Życie”. Największe targi roślin i ogrodów w Polsce oraz Europie Środkowo – Wschodniej odbędą się w dniach 28-30 sierpnia 2009 roku w Warszawie w Centrum EXPO XXI, przy ul.Prądzyńskiego 12/14. Udział zapowiedziało 270 wystawców z 9 krajów.”

Iglaki, krzewy liściaste, byliny, krzewinki, pnącza i ozdobne trawy i róże zawładną większą halą obiektu wystawienniczego. Rośliny do małych i większych ogrodów czy parków wyeksponowane będą w formie kompozycji, miniaturowych ogrodów, barwnych dywanów czy kwitnących ścian i kaskad. Szkółkarze i ogrodnicy zapowiadają prezentację wielu rynkowych nowości, najciekawsze z nich wyróżnione zostaną medalami w Konkursie Nowości.

Na Wystawie prezentowane też będą urządzenia techniczne dla producentów roślin idla tych, którzy tworzą i pielęgnują ogrody. Nie zabraknie techniki dla amatorów. Zobaczyć będzie można kosiarki i sprzęt do formowania roślin, systemy nawodnień, nawozy i środki doutrzymania roślin w dobrym zdrowiu. W dziale wyposażenia ogrodowego prezentowane będą ozdobne donice, materiały na nawierzchnie, dekoracje, meble i altany i rzeźba. Wyjątkowo bogato i różnorodnie zapowiada się oferta wydawnicza – książek, poradników iczasopism otematyce ogrodowej i roślinnej.

Więcej informacji na www.zielentozycie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności