fbpx
Strona głównaWiadomościNowe niższe ceny nawozów azotowych i wieloskładnikowych: saletra po 2250 zł netto

Nowe niższe ceny nawozów azotowych i wieloskładnikowych: saletra po 2250 zł netto

Na stronie Agrochemu Puławy będącego oficjalnym dystrybutorem Grupy Azoty umieszczono właśnie nowe cenniki nawozów azotowych i wieloskładnikowych. Są one znacząco niższe od ostatnio obowiązujących. 

Można powiedzieć, że w przeciwieństwie do zbóż, których przetrzymanie od żniw było mało opłacalne, ci którzy wstrzymali się od zakupów nawozów wygrali. Nowe cenniki są znacząco poniżej ostatnio publikowanych i np. saletra Pulan spadła do 2250 zł netto, a popularna Polifoska 6 kosztuje obecnie 3835 zł netto.

Poniżej publikujemy pełne cenniki ze strony Agrochemu.

Cennik nawozów wieloskładnikowych
Cennik nawozów azotowych

5 KOMENTARZE

  1. Kupiłem niestety saletrę w sierpniu po3800 i tak szybko znowu nie kupię.Dwa razy się zastanowię a jak będzie wybór to kupię coś z importu.Niech się dziady nauczą szanować rolników.

  2. Trzymali cenę do końca okresu zakupowego, obecnie jest po pierwszej dawce na zboża i w rzepaku, kto miał kupić nawozy to już kupił po wyższych cenach. Zyskają ci co sieją kukurydzę chociaż pewnie spadnie areał zasiewu kukurydzy na ziarno.

  3. BOZIA znowu pomogła ,w tamtym roku na odwrót kupiłem taniej dzień przed podwyżką A dzisiaj odmowiełem towar ,który miał przyjechać w poniedziałek Takie mamy czasy że lepiej poprosić ducha św. o dar rozumu jak ministra rolnictwa rolnictwa o jakąś porade. Wspołczować chłopakom co kupili drogo nawozy ,być może w tym roku nie zawiele zarobią ,ale życzę poodzenia dla wszystkich , pozdrawiam .

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.