Internetowy kantor

Obrót gotówkowy coraz częściej jest zastępowany bankowością elektroniczną. To wygoda, bezpieczeństwo oraz szybkość realizacji transakcji. Dlaczego akurat to jest tak ważne? – pańskie oko konia tuczy. Wiedzą to właściciele gospodarstw rolnych, dla których wizyta w banku jest często całodniową wyprawą.

Nowocześni rolnicy często dokonują zakupów w obcych walutach – ciągniki, kombajny, dojarki sadzonki, nasiona…lub też eksportują swoje towary za granicę. Dlatego też coraz częściej stają się klientami kantorów. Kolejki, ryzyko fałszywych banknotów, brak wystarczającej ilości środków, strach przed napadem to tylko niektóre z niebezpieczeństw, jakie wiążą się z obrotem gotówkowym. Aby usunąć tego rodzaju komplikacje, na rynku pojawiła się możliwość wymiany walut przez internet. Rok temu swoją działalność rozpoczął pierwszy w Polsce kantor wymiany walut, przyjmujący dyspozycje kupna i sprzedaży przez internet – internetowykantor.pl.

Dlaczego właśnie internetowykantor.pl?
Transakcje w internetowykantor.pl realizowane są szybko, bezpiecznie i po atrakcyjnych kursach. Serwis wyróżnia trzy główne grupy docelowe – właściciele firm, osoby spłacające kredyty w obcej walucie oraz osoby podróżujące bądź pracujące za granicą. Coraz częściej użytkownikami interentowykantor.pl stają się także właściciele gospodarstw rolnych, którzy eksportują swoje towary oraz kupują maszyny, sadzonki lub nasiona sprowadzane bezpośrednio z zagranicy.
Użytkownicy chwalą sobie przede wszystkim wygodę, zaoszczędzony czas oraz jakość obsługi. Jednym wymogiem jest posiadanie co najmniej jednego rachunku złotówkowego i co najmniej jednego rachunku walutowego w bankach, mających siedzibę na terenie Polski. Internetowykantor.pl przyciąga także atrakcyjnymi kursami wymiany.

Nagroda dla internetowykantor.pl
Liczba użytkowników internetowykantor.pl rośnie dynamicznie z dnia na dzień. Działalność serwisu została uhonorowana nagrodą przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego jako firma wprowadzająca na rynek nowatorskie usługi, ułatwiające życie przeciętnego obywatela. Zdobycie I miejsca w konkursie i- Wielkopolska w kategorii Mikro Przyszłości to potwierdzenie, że działalność internetowykantor.pl ma prawdziwy potencjał i w przyszłości ma szansę zastąpić wymianę w tradycyjnych kantorach.

Źródło: internetowykantor.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności