Grzejniki Borpan – tchnienie ciepła w naszym domu

Abyśmy mogli cieszyć się przyjemnym ciepłem przez cały sezon, warto zawczasu zadbać oodpowiednie ogrzewanie. Grzejniki stalowe-panelowe Borpan, nowość dostępna w ofercie firmy Eurotherm S.A., zapewnią w naszych czterech ścianach odpowiednią temperaturę i pomogą nam przechytrzyć najzimniejszą z pór roku.

Grzejniki stalowe-panelowe to typ grzejników chętnie montowanych w domach imieszkaniach. Decyduje o tym wysoka wydajność, trwałość i łatwy montaż, a także niewielki ciężar oraz elegancki wygląd. Grzejniki stalowe-panelowe Borpan występują w aż sześciu typach konstrukcyjnych – 10 (jedna płyta), 11 (jedna płyta i jeden konwektor), 20 (dwie płyty), 21 (dwie płyty ijeden konwektor), 22 (dwie płyty, dwa konwektory) i33(trzy płyty i trzy konwektory). Dzięki temu istnieje możliwość wybrania spośród nich takiego, który idealnie ogrzeje wybrane przez nas pomieszczenie. Co więcej – grzejniki Borpan każdego typu można również indywidualnie dobrać pod względem ich wielkości, gdyż w ofercie dostępne są modele o wysokości 300, 400, 500, 600, 700 i 900 mm oraz o długości od 400 do 3000 mm. Dla wygody ikomfortu użytkowania stalowe grzejniki Borpan reprezentują również dwa typy instalacyjne: C, czyli są zasilane bocznie (woda doprowadzana i odprowadzana jest z boku) i V – zasilane dolnie, które można podłączyć do instalacji podłogowych.
Grzejniki testowane są przy ciśnieniu 13 Bar, przeznaczone są zaś do pracy przy ciśnieniu roboczym 10 Bar oraz temperaturze maksymalnej do 120o C. Gwarancją wysokiej jakości jest również znak CE, który posiadają.

Konstrukcja mocna jak stal
Grzejniki wykonane są z wysokogatunkowej walcowanej na zimno stali. Elementy konwekcyjne przyspawane są bezpośrednio do kanałów cyrkulacyjnych, co sprawia, że ciepło szybko oddawane jest do otoczenia. Dzięki możliwości zamontowania głowic termostatycznych, można decydować o temperaturze w pomieszczeniu. Dodatkowo wgrzejnikach panelowych Borpan typu V zastosowano wkładkę termostatyczną, która pozwala na ustawienie odpowiedniego poziomu oddawania ciepła wzależności od ogrzewanej kubatury.

Więcej na www.eurotherm.com.pl