F&N Agro dystrybutorem nawozów dolistnych WUXAL

Od stycznia 2011 roku F&N Agro Polska Sp. z o. o. jest jedynym partnera do wyłącznej dystrybucji na terenie Polski nawozów WUXAL. Kompletna gama nawozów WUXAL obejmuje płynne i zawiesinowe nawozy dolistne. Decyzję wydała niemiecka firma AGLUKON Spezialdünger GmbH & Co. KG z Düsseldorfu, której współpraca z dotychczasowym dystrybutorem tych nawozów, firmą KAZGOD Sp. z o.o. z Błonia, została zakończona w grudniu 2010.

AGLUKON od 1928 roku rozwija, produkuje i sprzedaje pełną paletę specjalistycznych nawozów dla szerokiego zakresu upraw. Doskonała jakość tych markowych nawozów doprowadziła AGLUKON do wiodącej światowej pozycji na rynku nawozów specjalnych. Nawozy dolistne WUXAL są obecnie dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie i są globalnie uznawane za produkty najwyższej jakości. AGLUKON jest przekonany, że: Oszczędzanie na jakości, prowadzi jedynie do zwiększenia ryzyka i zmniejszenia dochodowości”.

F&N Agro Polska Sp. z o. o. jest importerem produktów dwóch międzynarodowych koncernów – FMC Corporation oraz NUFARM – światowych liderów w produkcji środków agrochemicznych. F&N Agro jest obecne na rynku polskim od 2003 roku. Wszystkie produkty oferowane są w szerokiej krajowej sieci dystrybucyjnej (szczegóły na www.fnagro.pl).

Wszystkie nawozy dolistne WUXAL, dystrybuowane przez F&N Agro będą obecnie produkowane w nowo powstałym zakładzie produkcyjnym AGLUKON w Niemczech, który został oddany do użytku w marcu 2010. Zakład ten, dysponujący najbardziej zaawansowaną technologią produkcji nawozów płynnych i zawiesinowych, jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu na świecie. Spełnia najnowsze standardy techniczne, a także jest zgodny z wszystkimi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i aspektów bezpieczeństwa. Zapewniona jest ciągła produkcja najwyższej jakości nawozów dolistnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności