AGROTECH wystartował z rozmachem

Uroczystym otwarciem zainaugurowano XVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH Kielcach. AGROTECH to jedna z największych w Europie imprez wystawienniczych poświęconych technice rolniczej.

Przyjeżdża na nią ponad 50 tysięcy rolników z całego kraju i państw ościennych, kontrahenci, eksperci zajmujący się technika rolnicza, attaché rolni akredytowani w Polsce oraz studenci i uczniowie szkół rolniczych.

Prawie 600 wystawców z 15 krajów zajęło wszystkie 7 hal Targów Kielce, cały teren zewnętrzny oraz 4 dodatkowe hale namiotowe. Do zwiedzania udostępniono ponad 50 tysięcy metrów kwadratowych wystawy. Organizatorzy spodziewają się około 50 000 gości.

W wystawie biorą udział firmy z Czech, Holandii, Austrii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Polski, Danii, Ukrainy, Litwy, Irlandii, Włoch, Francji Słowenii, Korei Południowej i – po raz pierwszy z RPA.

Jak twierdzi Prezes Zarzadu Targów Kielce Andrzej Mochoń: tegoroczna wystawa jest o 11 procent większa od poprzedniej.

A o tym, że targi wystartowały z rozmachem, można przekonać się podziwiając ogromne stoiska gigantów branży rolniczej, którzy oprócz oferty ściśle związanej z produkcją rolną, pokazują jak przyjemne można połączyć z pożytecznym…