Agro Pomerania 2016 w obiektywie

Targi Rolne Agro Pomerania 2016 w Barzkowicach już za nami. Tegoroczna edycja to jeszcze więcej odwiedzających, niż przed rokiem, szereg imprez towarzyszących i mnóstwo prezentowanych przez wystawców nowości.

W miniony weekend (9-11 września br.) odbyły się Barzkowickie Targi Rolne Agro Pomerania 2016, organizowane (jak co roku) przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Była to już dwudziesta dziewiąta edycja tej imprezy. Przez te wszystkie lata zdążyła ona na stałe wpisać się w kalendarz imprez rolniczych nie tylko tego regionu – w końcu na miejscu co roku organizatorzy goszczą wystawców z całej Polski i z zagranicy.

Tegoroczna impreza zgromadziła więcej odwiedzających, niż przed rokiem. W końcu pogoda dopisała, a Barzkowickie targi to świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną, a przy okazji, do zapoznania się z najnowszą ofertą producentów maszyn rolniczych, hodowców zwierząt, roślin, czy innych firm, których produkty ułatwiają na co dzień życie rolnikom.

Spotkanie tak dużej ilości wystawców dało im możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych i branżowych. Na miejscu odbył się również szereg imprez towarzyszących, m.in. pokazy polowe maszyn rolniczych, krajowa wystawa bydła mięsnego, pokaz zwierząt hodowlanych oraz ekspozycja trzody chlewnej. Poza nimi pokazy psów myśliwskich, zawody jeździeckie w skokach, biegi przełajowe, czy międzynarodowa wystawa rękodzielnictwa umiliły odwiedzającym czas. Nie mogło tam również zabraknąć występów kapel ludowych, dożynek oraz wystaw roślin ozdobnych, czy wyrobów twórców ludowych.

Kolejna, jubileuszowa XXX edycja targów Agro Pomerania w Barzkowicach już za rok.

Tymczasem zapraszamy do fotogalerii.