Agro-Las ma nowy oddział

W sobotni ranek do nowo otwartego oddziału firmy w Ząbrowie koło Gościna w zachodniopomorskim zjechało sporo gości. Trzon stanowili głownie rolnicy i leśnicy oraz przedstawiciele firm, z którymi firma Agro –Las współpracuje.

Po przywitaniu gości i przedstawieniu krótkiego rysu historycznego firmy goście zostali zaproszeni na pokazy pracy maszyn leśnych w pobliskim lesie. Poniżej przedstawiamy filmik z tego pokazu. Po części pokazowej rolnicy mogli zwiedzać nowo otwarty oddział firmy oraz zapoznać się z maszynami, które były wystawione na placu, jak również indywidualnie porozmawiać z przedstawicielami firmy. Pogoda i goście dopisali, a imprezę zakończył piknik wraz z ogniskiem.

Przypomnijmy, że firma Agro – Las rozpoczęła działalność w 2008 roku. Jej twórcą, właścicielem jest JAKUB Małecki. Firma Agro-Las zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem nadleśnictw, zakładów usług leśnych oraz gospodarstw rolnych w profesjonalny sprzęt. Prowadzi szeroko zakrojoną sprzedaż maszyn, urządzeń rolniczych, części zamiennych i akcesoriów. Agro-Las jest autoryzowanym dealerem takich marek jak Valtra, Palms, Fortis czy Kongskilde. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, Agro-Las oferuje swoim klientom nie tylko dobrej jakości sprzęt, ale również profesjonalne doradztwo, obsługę oraz pełen serwis. Główna siedziba firmy znajduje się w Trzciance.

Anna Arabska