Agrifac otworzył drzwi

Jak co roku, firma Agrifac zorganizowała Dzień Otwartych Drzwi w swojej holenderskiej fabryce w Steenwijk. Impreza odbyła się w sobotę 10 marca pod hasłem ROŚNIJ! Ze specjalistą for growers”.”

Fabrykę odwiedzić mogli nie tylko klienci, kontrahenci, rolnicze organizacje czy prasa, lecz także wszyscy, którzy pasjonują się maszynami rolniczymi o najwyższej jakości.
Agrifac zaprezentował wszystkie swoje nowości. W fabryce ustawione zostały specjalne stacje z prezentacjami o rozwiązaniach technicznych umożliwiające zainteresowanemu zdobycie większej wiedzy.
Główną atrakcją była jednak część praktyczna, czyli tor przeszkód dla opryskiwaczy samojezdnych. Każdy mógł spróbować swoich umiejętności w obsłudze większego, szerszego czy wyższego Condora.
Firmowe Show Room było miejscem do wielu dyskusji na temat rozwiązań technicznych, które Agrifac oferował w przeszłości, proponuje dzisiaj czy planuje na przyszłość.
Goście podziwiali także maszynę z holenderskiego Tractor Pulling oraz 800 BHP DAF – samochód wyścigowy z argentyńskiego Dakar Rally.

Wszystkim przybyłym Agrifac dziękuje za wizytę i zaprasza za rok!