Agrifac ma nowego dyrektora handlowego

Nowym dyrektorem handlowym firmy Agrifac, zajmującej się produkcją opryskiwaczy, kombajnów do buraków cukrowych oraz urządzeń do czyszczenia drenów, został Rainera Fugego.

Rainer Fuge urodził się w 1964 r. w Niemczech i ma duże doświadczenie zdobyte podczas pracy jako dyrektor handlowy w firmach zajmujących się produkcją kombajnów do buraków cukrowych. Karierę rozpocząłem od pracy w charakterze mechanika, następnie przeszedłem przez kilka szczebli i zostałem Dyrektorem Generalnym ds. Sprzedaży w średniej wielkości firmie zajmującej się produkcją wyposażenia samojezdnych kombajnów do buraków. Następnie pracowałem w dwóch różnych firmach na stanowisku Dyrektora ds. Rozwoju Korporacyjnego, pełniąc obowiązki zastępcy Dyrektora Naczelnego. Bardzo cenię sobie możliwość współpracy oraz komunikowania się w sposób zrozumiały. Korzystając ze swojego doświadczenia związanego z międzynarodowym sektorem produkcji maszyn rolniczych, zakładaniem filii, wchodzeniem na nowe rynki oraz długoterminowym planowaniem strategicznym, chcę kontynuować rozwój, jaki firma Agrifac rozpoczęła w ostatnich latach, współpracując w tym zakresie z zespołem złożonym z pracowników tej firmy” – mówi Rainer Fuge.

Pełniąc obowiązki Dyrektora Handlowego, Rainer Fuge będzie odpowiedzialny za międzynarodową sieć dealerów firmy Agrifac, sprzedaż oraz marketing. “Jestem bardzo zmotywowany do zwiększenia zakresu rozwoju firmy Agrifac. Slogan ‘for growers’ ma dla mnie naprawdę duży wydźwięk!” – dodaje Fuge.

Rainer Fuge (Dyrektor Handlowy) dołączy do Zarządu firmy Agrifac, który obecnie składa się z następujących członków: Peter Millenaar (Dyrektor Naczelny), Willem Kamps (Główny Dyrektor Finansowy) oraz Frank Jan Evers (Główny Dyrektor Operacyjny).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności