10 metrów słodyczy dla dzieciaków od ZAK

Wielkie paczki słodyczy pracownicy ZAK S.A. przygotowali dla podopiecznych Domu Dziecka w Kędzierzynie-Koźlu oraz miejscowego ośrodka kuratorskiego. Prezenty czekały pod 10-metrową choinką na placu przed budynkiem dyrekcji.

Łakociami mógł podzielić się każdy. W godzinach porannych po zakładzie przemieszczał się samochód – paczka, zatrzymując się przy głównych wydziałach produkcyjnych na terenie firmy. Finał rozegrał się już przy świątecznym drzewku. Tam Zarząd przekazał Przedstawicielom Domu Dziecka symboliczny kosz słodkości, których całość została później dostarczona do placówki.

Było wszystko to, co można sobie wymarzyć w takiej chwili: świąteczny nastrój, prezenty, największa choinka w mieście, aromatyczna herbata z pomarańczą i cynamonem oraz kolędy. Atmosferę wśród zgromadzonych darczyńców rozgrzewał bowiem zespół pracowników ZAK S.A., przypominając znane polskie pastorałki.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy okazali wielkie serce, włączając się do akcji. Państwa udział sprawił, że idea przedsięwzięcia przeobraziła się we wspaniałe 10 metrów słodkości.
ZAK S.A.