fbpx
Strona głównaPozostałeZmiany personalne w Radzie Nadzorczej Z. CH. Police

Zmiany personalne w Radzie Nadzorczej Z. CH. Police

Na wniosek głównego udziałowca spółki – Skarbu Państwa – rozpatrywano punkt dotyczący zmian w Radzie Nadzorczej Z.Ch. Police. Dotychczasowi przedstawiciele Skarbu Państwa: Adam Grzebieluch (Przewodniczący Rady Nadzorczej) Henryk Rupnik (Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej) oraz członkowie Mariusz Obszyński i Leonard Szymański zostali odwołani. N

Do Rady Nadzorczej Spółki, na wspólną kadencję (do czerwca 2007 r.) powołano natomiast: Marka Drac-Tatonia, Stanisława Kozłowskiego, Krzysztofa Malinowskiego oraz Mariusza Piotrowskiego.

Nasz większościowy akcjonariusz – Skarb Państwa – postanowił wymienić swoich przedstawicieli w Radzie. Jest to decyzja akcjonariuszy, którzy wykonują swoje prawa i absolutnie nie powinna być komentowana przez Zarząd. Czego też nie będziemy czynić – powiedział Prezes Zarządu Z.Ch. Police Mirosław Bachórski. – Ta decyzja właścicieli nie przekłada się w żaden sposób na pracę Zarządu, wykonujemy swoje zadania normalnie. Realizujemy program inwestycyjny, jedno z zadań uzyskało dziś zgodę Akcjonariuszy na realizację, już w najbliższym czasie podsumujemy 2005 r. i przedstawimy plany na 2006 r. – dodał Prezes Bachórski.


Źródło: Piotr Wachowicz, rzecznik prasowy Z.Ch. Police
Opracowanie: MS

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.