fbpx
Strona głównaPozostałeZmiany personalne w Radzie Nadzorczej Z. CH. Police

Zmiany personalne w Radzie Nadzorczej Z. CH. Police

Na wniosek głównego udziałowca spółki – Skarbu Państwa – rozpatrywano punkt dotyczący zmian w Radzie Nadzorczej Z.Ch. Police. Dotychczasowi przedstawiciele Skarbu Państwa: Adam Grzebieluch (Przewodniczący Rady Nadzorczej) Henryk Rupnik (Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej) oraz członkowie Mariusz Obszyński i Leonard Szymański zostali odwołani. N

Do Rady Nadzorczej Spółki, na wspólną kadencję (do czerwca 2007 r.) powołano natomiast: Marka Drac-Tatonia, Stanisława Kozłowskiego, Krzysztofa Malinowskiego oraz Mariusza Piotrowskiego.

Nasz większościowy akcjonariusz – Skarb Państwa – postanowił wymienić swoich przedstawicieli w Radzie. Jest to decyzja akcjonariuszy, którzy wykonują swoje prawa i absolutnie nie powinna być komentowana przez Zarząd. Czego też nie będziemy czynić – powiedział Prezes Zarządu Z.Ch. Police Mirosław Bachórski. – Ta decyzja właścicieli nie przekłada się w żaden sposób na pracę Zarządu, wykonujemy swoje zadania normalnie. Realizujemy program inwestycyjny, jedno z zadań uzyskało dziś zgodę Akcjonariuszy na realizację, już w najbliższym czasie podsumujemy 2005 r. i przedstawimy plany na 2006 r. – dodał Prezes Bachórski.


Źródło: Piotr Wachowicz, rzecznik prasowy Z.Ch. Police
Opracowanie: MS

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]