Zaproszenie dla sadowników

Timac Agro Polska Sponsorem Międzynarodowej Konferencji Sadowniczej Eksport świeżych i mrożonych owoców” w Lublinie.”

Firma Timac Agro Polska serdecznie zaprasza wszystkich swoich aktualnych i potencjalnych klientów do odwiedzenia swojego stoiska na Międzynarodowej Konferencji Sadowniczej Eksport świeżych i mrożonych owoców” w Lublinie. Odbędzie się ona pod honorowym patronatem Krzysztofa Hetmana Marszałka Województwa Lubelskiego, w dniu 28 listopada 2012 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Akademicka 15.

Organizatorami tej konferencji są: Towarzystwo Rozwoju Sadów Karłowych w Lublinie, Zakład Ekonomiki Ogrodnictwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Krajowe Zrzeszenie Grup i Organizacji Producentów Owoców i Warzyw w Warszawie, Unia Owocowa w Grójcu, Unia Polskiego Przemysłu Chłodniczego w Łodzi.
Oprócz firmy Timac Agro Polska sponsorem konferencji jest także Stowarzyszenie Polskich Szkółkarzy.
Program konferencji dostępny jest na stronie Towarzystwa Rozwoju Sadów Karłowych: http://www.trsk.pl/pdf/zaproszenie.pdf

Firma Timac Agro jest światowym liderem w żywieniu roślin, producentem innowacyjnych nawozów dolistnych i granulowanych z ekstraktami z alg morskich dla upraw rolniczych oraz specjalistycznych.
Spośród nawozów płynnych dedykowanych uprawom sadowniczym, wymienić należy przede wszystkim produkty z grupy Fertileader: Elite, Vital-954, Gold BMo, Leos, Axis i Magnum, a wśród nawozów granulowanych Physiomax i Eurofertil 33 NPro.
Więcej informacji o tych i innych produktach firmy Timac Agro znaleźć można na stronie firmowej jej polskiej spółki: http://www.pl.timacagro.com/produit/nawozy/nawozy-plynne.html

Źródło: Timac Agro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności