World Soil and Tillage Show – gwóźdź programu fachowego wystawy Agritechnica

Gwoździem programu wystawy Agritechnica 2007 będzie World Soil and Tillage Show. Od 13 do 17 listopada (dni ekskluzywne 11 i 12 listopada) ekspozycja trzech pawilonów w hali 11 na terenie wystawowym w Hanowerze poświęcona będzie tematowi uprawy roli na najlepszych glebach ornych świata.

Wiodące organizacje rolnicze, nauka i przemysł techniki rolniczej przygotują atrakcyjne eksponaty. Należą do nich między innymi mapy, po których można chodzić, przedstawiające najważniejsze gleby orne świata, symulatory erozyjne, parcours z sondami glebowymi do pomiaru nacisku na glebę, podglebie, po którym można chodzić, stacje pomiarowe i stanowiska kontrolne, interaktywne technikum glebowe, wielkowymiarowe grafiki, atrakcyjne animacje video, modele krajobrazowe, komputerowe miejsca pracy oraz funkcjonalne elementy narzędzi do uprawy roli. Niezależni eksperci stoją w czasie trwania wystawy do dyspozycji rolników, aby dyskutować z nimi o specyficznych zależnych od lokalizacji problemach. W centrum uwagi znajdą się między innymi dochodowość uprawy roli, optymalna mechanizacja, efektywne działania przeciwko erozji i zagęszczaniu gleby, możliwie najlepsza realizacja konserwującej uprawy roli oraz zarządzania próchnicą. Ponadto dyskutowane będą zagadnienia zmiany klimatu i jej oddziaływanie na światowe gleby orne.

Uzupełnieniem obszernych prezentacji będzie okrągłych 50 odczytów i imprez dyskusyjnych, które odbędą się w ramach World Soil und Tillage Show, forum 1 w hali 11.

źródło: Agritechnica
opr. MS
Wrp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności