fbpx
Strona głównaPozostałeWorld Soil and Tillage Show - gwóźdź programu fachowego wystawy Agritechnica

World Soil and Tillage Show – gwóźdź programu fachowego wystawy Agritechnica

Gwoździem programu wystawy Agritechnica 2007 będzie World Soil and Tillage Show. Od 13 do 17 listopada (dni ekskluzywne 11 i 12 listopada) ekspozycja trzech pawilonów w hali 11 na terenie wystawowym w Hanowerze poświęcona będzie tematowi uprawy roli na najlepszych glebach ornych świata.

Wiodące organizacje rolnicze, nauka i przemysł techniki rolniczej przygotują atrakcyjne eksponaty. Należą do nich między innymi mapy, po których można chodzić, przedstawiające najważniejsze gleby orne świata, symulatory erozyjne, parcours z sondami glebowymi do pomiaru nacisku na glebę, podglebie, po którym można chodzić, stacje pomiarowe i stanowiska kontrolne, interaktywne technikum glebowe, wielkowymiarowe grafiki, atrakcyjne animacje video, modele krajobrazowe, komputerowe miejsca pracy oraz funkcjonalne elementy narzędzi do uprawy roli. Niezależni eksperci stoją w czasie trwania wystawy do dyspozycji rolników, aby dyskutować z nimi o specyficznych zależnych od lokalizacji problemach. W centrum uwagi znajdą się między innymi dochodowość uprawy roli, optymalna mechanizacja, efektywne działania przeciwko erozji i zagęszczaniu gleby, możliwie najlepsza realizacja konserwującej uprawy roli oraz zarządzania próchnicą. Ponadto dyskutowane będą zagadnienia zmiany klimatu i jej oddziaływanie na światowe gleby orne.

Uzupełnieniem obszernych prezentacji będzie okrągłych 50 odczytów i imprez dyskusyjnych, które odbędą się w ramach World Soil und Tillage Show, forum 1 w hali 11.

źródło: Agritechnica
opr. MS
Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.