fbpx

Wizyta w Austrii

Wiceprezes Rady Ministrów, minister rolnictwa i rozwoju wsi Andrzej Lepper przebywał, w dniach 28-30 maja br., w Krems w Austrii, gdzie uczestniczył w nieformalnym spotkaniu ministrów rolnictwa Unii Europejskiej. W czerwcu dobiega końca półroczne przewodnictwo Austrii we Wspólnocie. N

Spotkanie poświęcone było dyskusji nad kluczowymi czynnikami wpływającymi na wzrost konkurencyjności rolnictwa i obszarów wiejskich Unii Europejskiej.

Wicepremier Andrzej Lepper przedstawiał aktualną sytuację polskiego rolnictwa, kładąc szczególny nacisk na nierówne warunki członkostwa naszego kraju w strukturach europejskich. Uwagi wicepremiera zostały przyjęte ze zrozumieniem przez komisarz ds. rolnych UE Mariann Fischer Boel, ministra rolnictwa Austrii Josepha Prölla oraz pozostałych uczestników spotkania. N

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.