fbpx
Strona głównaFirmy i produktyTilmor® 240 EC - skuteczna walka z Phoma lingam

Tilmor® 240 EC – skuteczna walka z Phoma lingam

Na rynku pojawił się nowy fungicyd do walki z suchą zgnilizną kapustnych w uprawach rzepaku. I to skuteczny zarówno jesienią, jak i wiosną. Firma Bayer CropScience uzyskała właśnie rejestrację nowego fungicydu w ochronie rzepaku: TILMOR 250 EC. N

Rozwiązania zastosowane w nowym preparacie są wynikiem prac nad udoskonaleniem technologii ochrony fungicydowej upraw rzepaku, zapoczątkowanej przez preparat Horizon®250EW.

Dzięki zastosowaniu fungicydu TILMOR, producenci rzepaku zyskują zwiększoną skuteczność zwalczania suchej zgnilizny kapustnych (esp. Phoma lingam) – zarówno jesienią, jak i wiosną. Główne zalety zastosowania nowego fungicydu to zapewnienie efektu regulacyjnego upraw jesienią oraz zwiększona zimotrwałość. Start wegetacji również będzie silniejszy, dzięki wiosennemu efektowi regulacyjnemu oraz zapobieganiu wyleganiu. TILMOR poprawia wigor roślin oraz kondycję całej plantacji.

Biorąc pod uwagę narastające zagrożenie ze strony patogenów chorobotwórczych jesienią, to doskonała kombinacja fungicydu i regulatora wzrostu.

E.G./WRP
na podst. Bayer CropScience
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.